Labirent: Alev Deneyleri

Efsanevi Labirent serisinin ikinci bölümünde, Thomas ve arkadaşları bir önceki bölümde karşılaştıkları labirent testinden kurtulmuşlardır ancak henüz şu alev 4 ay önce. Her yıl bir kere izliyorum müthiş.

Responsive image
YAZAR
James Dashner
DOSYA BOYUTU
10,91 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786053433033

Labirent: Alev Deneyleri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı James Dashner. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve James Dashner'den Labirent: Alev Deneyleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Labirent bulmacası çözülünce her şeyin sona ermesi gerekiyordu… Thomas, Labirent'ten kaçışın tüm Kayranlılar için özgürlük anlamına geldiğini düşünmektedir. Fakat İsyan'ın işi henüz bitmemiştir. İkinci Aşama daha yeni başlamıştır: Alev Deneyleri. Kural yok. Yardım yok. Ya başarırsın ya ölürsün. Güneş ışınlarından en fazla etkilenen bölge olan Alev'i geçmek için iki haftaları vardır ve İsyan, işlerini zorlaştırmak için karşılarına binbir türlü tehlike çıkarmaya hazırdır.Arkadaşlıklar sınanacak. Sadakat sorgulanacak. Hiçbir şey kesin değil! Kayranlılar önlerine çıkan tüm tehlikelerle yüzleşmeye hazır olsalar da kurtuluşun tek yolu diğerlerini yok etmekten geçiyor olabilir."Nefes kesici, sinematografik bir macera." -Publishers Weekly- "İlk kitabı sevenler bu nefes nefese maceranın da esiri olacaklar." -Children's Literature-"Bu heyecan dolu kitaptaki ahlaki ikilemler ve ölümcül bir ortamda hayatta kalmaya çalışan çocuklar, hikâyeyi daha da etkileyici bir hale getiriyor." -VOYA-"Gerçekte neler olduğunu anlamaya çalışan karakterlerle okuru da meraka sürükleyen bu devam kitabında heyecan hiç sönmüyor. Son ana kadar kalbiniz sıkışacak." -Kirkus Reviews- "Müthiş bir macera; sürükleyici, zekice." -Newsday-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 400Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Labirent ölümcül kaçış serinin ilk filmidir. İzleyicinin bayağı bir ilgisini çeken filmin ikinci serisi çok geçmeden labirent alev deneyleri olarak 2015 de Beyazperde'yle buluşmuştur.