Enayinin Portföyü

7.56 €. Yaratıcı yazarlık derslerinde öğretilen İlk kural şudur; bence de İyi kuraldır: 'Bildiğinizi yazın/ " Kurt Vonnegut, Enayinin Portföyü'nde bildiğini yazıyor.

Responsive image
YAZAR
Kurt Vonnegut
DOSYA BOYUTU
1,25 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786056595752

Enayinin Portföyü harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Kurt Vonnegut. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Kurt Vonnegut'den Enayinin Portföyü kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Batı Yarıküre yalnız ABD'den oluşuyormuş (...) gibi yazdığım için özür dilerim. Yaratıcı yazarlık derslerinde öğretilen ilk kural şudur; bence de iyi kuraldır: 'Bildiğinizi yazın.' " Kurt Vonnegut, Enayinin Portföyü'nde bildiğini yazıyor. Kısa, alaycı ve karanlık bu altı kısa kurgu öyküyle bir kurgudışı makale, Vonnegut'ın hicvini ve hayatın müstehcen anlamsızlığını kusursuz bir şekilde tanımlıyor. En iyi romanlarında olduğu gibi bu kitapta da Vonnegut, bizleri insan ruhunun en karanlık köşelerine götürüyor; ince zekası ve mizahıyla daha muhteşem varlıklar olma potansiyelimizi bizlere hatırlatıyor. "Enayinin Portföyü: 20. yüzyılın en büyük yazarlarından Kurt Vonnegut'ın daha önce hiç yayımlanmamış yeni kitabı"(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 152Baskı Yılı: 2016e-Kitap: Sayfa Sayısı: 109Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Nora 


Kurt Vonnegut. "Batı Yarıküre yalnız ABD'den oluşuyormuş (…) gibi yazdığım için özür dilerim. Yaratıcı yazarlık derslerinde öğretilen ilk kural şudur; bence de iyi kuraldır: 'Bildiğinizi yazın.'.